Тел: +38 (057) 720-91-19; E-mail: sales@akytec.com.ua; support@akytec.com.ua 61153, м. Харків, вул. Гвардійців Широнінців, 3А 0-800-21-01-96
0-800-21-01-96 ТЕХПІДТРИМКА
( безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів по території України )

Контрольно-вимірювальні пристрої та засоби автоматизації ОВЕН

Компанія ОВЕН – вітчизняний виробник контрольно-вимірювальних пристроїв та пристроїв для промислової автоматизації.

Асортимент продукції ОВЕН, що випускається,  нараховує  більше двохсот найменувань:

 • логічні контролери, програмовані реле, модулі вводу/виводу, панелі оператора;
 • перетворювачі інтерфейсів, пристроїв зв’язку та сигналізації, модеми;
 • вимірювачі, регулятори, таймери, лічильники, пристрої комутації, архіватори;
 • блоки живлення;
 • перетворювачі частоти;
 • датчики температури, рівня, тиску тощо.

Обладнання компанії ОВЕН широко застосовується в системах автоматизованого контролю технологічних процесів у різних галузях промисловості: хімічній, машинобудівній, металургійній, харчовій, аграрній, енергетичній, а також на об’єктах житлово-комунального господарства.

Власний центр розроблення та виробництво

У 2007 році в Харкові було відкрито центр розроблення з власним виробництвом засобів автоматизації. Серед вітчизняних виробників пристроїв промислової автоматики тільки компанія ОВЕН має повний цикл безперервного виробництва та тестування продукції, завдяки цьому забезпечується високий рівень якості та надійності виробів, що випускаються. На підприємстві функціонує власний випробний центр з метрологічною службою.

Конструкторське бюро займається розробленням  пристроїв та рішень для комплексної автоматизації виробництва, а також автоматизованих систем контролю життєзабезпечення будівель та споруд. Висококваліфіковані фахівці займаються модернізацією та удосконаленням пристроїв за вимогами сучасного ринку.

 

Надійні та доступні рішення для промислової автоматизації

Пристрої компанії  ОВЕН повністю відповідають вимогам, які ставляться до обладнання загальнопромислового та спеціального призначення, проходять розширений комплекс випробувань та мають усі необхідні  сертифікати.

Усе нове обладнання, що виготовляє  компанія, повністю сумісне з більш ранніми версіями пристроїв, відповідає вимогам промислових стандартів та підтримує звичайні протоколи обміну інформацією.

 

Тільки сертифікована продукція

Кожен вимірювальний пристрій ОВЕН проходить випробування на відповідність метрологічним характеристикам, вимогам електромагнітної сумісності (ЕМС) для пристроїв кожного класу, механічну міцність, вібростійкість, відповідність кліматичним нормам тощо.

Якість продукції підтверджено сертифікатами відповідності. Система контролю якості компанії гарантує, що вимірювальна апаратура, КВП та автоматика ОВЕН – надійна основа для комплексної автоматизації будівель та промислових об’єктів.

 

Випуск до 1000 пристроїв за день

Завдяки сучасному оснащенню та безперервному впровадженню новітніх технологій  ОВЕН є передовим в Україні та забезпечує можливість швидкого виробництва великих партій пристроїв.

 

Виготовлення пристроїв на замовлення

Компанія ОВЕН пропонує повний комплекс послуг з розроблення електронних пристроїв та датчиків на замовлення – починаючи з опрацьовування ідеї та закінчуючи постановкою на серійне або масове виробництво.

 

Цілодобова технічна підтримка та допомога в створенні проектів

Фахівці із групи технічної підтримки 24 години на добу 7 днів на тиждень здійснюють консультації клієнтів, якщо виникли запитання, пов’язані з проектуванням, налаштуванням, програмуванням та експлуатуванням виробів ОВЕН. Спеціалісти компанії надають послуги зі встановлення безкоштовного програмного забезпечення, калібрування та ремонту пристроїв.

 

Навчальні заходи

Експерти компанії регулярно проводять навчальні семінари та практичні майстер-класи, що суттєво полегшує роботу з пристроями. На базі навчального центру компанії ОВЕН проводяться базовий та розширений курси з програмування обладнання ОВЕН в середовищі CODESYS V2.3 та CODESYS V3.5. Учасники курсів після закінчення можуть обслуговувати системи керування на базі ПЛК, конфігурувати та здійснювати діагностику обладнання та налагодження керуючих програм у CODESYS на МЕК-мовах.

 

Відкрита база документації та графічних зображень для проектувальників

У базі розміщено документацію для створення проектів систем автоматики на базі продукції ОВЕН: умовні графічні позначення (формати .pdf та .dwg), приклади схем підмикання (формати .pdf та .dwg), 3D-моделі та габаритні кресленики  (pdf, dwg, step), монтажні схеми, програмні рішення, настанови щодо експлуатування.

 

Готові галузеві рішення

Компанія ОВЕН розробляє готові рішення для автоматизації технологічних процесів у різних галузях. Зокрема, для підприємств агропромислового сектора України розроблено кілька лінійок автоматизованих систем, що керують мікрокліматом свинокомплексів та пташників у режимі реального часу.

Також фахівці компанії розробляють готові спеціалізовані рішення для таких галузевих застосувань як:

 • вентиляція та кліматичні системи;
 • водопідготовка та теплопостачання у сфері ЖКГ та виробництва;
 • електроенергетика;
 • сільське господарство;
 • газове господарство;
 • нафтопереробні комплекси;
 • захисна автоматика;
 • диспетчеризація;
 • лінії пакування та фасування.

 

Дилерська мережа

Компанія має розвинену дилерську мережу, що містить сімнадцять обласних центрів.

 

Висока якість за оптимальною ціною

Сучасні виробничі потужності та оптимізація технологічних процесів дають змогу компанії випускати обладнання, що відповідає світовим стандартам якості, підтримуючи при цьому оптимальний рівень цін на продукцію. Гарантійний термін для пристроїв ОВЕН − до 5 років.

 

Нові надходження
Відгуки
Наші клієнти
Наші переваги
Штат
Понад 50 співробітників у складі комерційної служби та понад 50 інженерів-розробників.
Підтримка
Кваліфікована технічна підтримка.
Гарантія
Гарантія на прилади до 5 років.
Вся продукція сертифікована.
Доставка
Терміни поставки по Україні
до 3 днів.

Зворотній зв'язок