Тел: +38 (057) 720-91-19; E-mail: sales@owen.ua; support@owen.ua 61153, м. Харків, вул. Гвардійців Широнінців, 3А 0-800-21-01-96
0-800-21-01-96 ТЕХПІДТРИМКА Image Client
( безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів по території України )

Компанія ОВЕН – учасник VII міжнародної агропромислової виставки AGROPORT South Kherson 2018

23 лип. 2018 р. 15:32

Компанія ОВЕН братиме участь у VІІ міжнародній агропромисловій виставці AGROPORT South Kherson, яка  відбудеться у м. Херсон 26 – 28 липня 2018 року.

 

AGROPORT – щорічний масштабний захід з підтримки фермерства та сільгоспвиробників України та Східної Європи. Agroport South Kherson 2018 буде орієнтований на дрібних і середніх фермерів. Серед ключових тем – інвестиційний потенціал Південної України, логістика с/г продукції, зрошення, овочівництво, садівництво, виноробство, тепличне господарство, виробництво органічної продукції, рибальство, молочне скотарство, птахівництво, переробка с/г продукції, енергоефективні технології та IT-технології.

 

Компанія ОВЕН на виставці презентуватиме лінійку готових рішень для керування мікрокліматом в свинарських і птахівницьких господарствах. Системи на базі блоків керування БУМsmart, БУМ10А, БУМart відповідають вимогам світових стандартів. Функціонал блоків керування ОВЕН не фіксований, а підбирається під індивідуальні виробничі завдання, під будь-яку технологію розведення тварин з урахуванням поголів'я, кількості приміщень і контрольованих зон. Блоки керування ОВЕН сумісні з будь-якими елементами периферії систем мікроклімату (припливні клапани, датчики, вентилятори, теплі підлоги, кормороздавальні системи), що представлені на світовому ринку. У рішеннях ОВЕН передбачено можливість віддалено контролювати параметри роботи мікроклімату в свинарських і птахівницьких комплексах.

 

Місцем проведення виставки традиційно є міжнародний аеропорт «Херсон».

Зворотній зв'язок