Тел: +38 (057) 720-91-19 Email: sales@aqteck.com.ua; support@aqteck.com.ua Viber (тільки текстові повідомлення) 61153, м. Харків, вул. Гвардійців Широнінців, 3А 0-800-21-01-96
0-800-21-01-96 ТЕХПІДТРИМКА
( безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів по території України )

У Сумах відбувся майстер-клас щодо застосування та програмування обладнання ОВЕН

Aug 3, 2017 9:31

25 липня 2017 року у місті Суми фахівці компанії ОВЕН провели майстер-клас на тему «Застосування та програмування пристроїв ОВЕН (ПР200, ПЧВ1, СП310)».

Цільовою аудиторією практичних майстер-класів є фахівці, які займаються розробкою/проектуванням та обслуговуванням систем автоматизації, інженери КІПіА, головні енергетики та програмісти.

Захід було спрямовано на одержання практичних навичок з побудови систем на базі програмованих реле, векторних перетворювачів частоти та сенсорних панелей оператора.

У ході майстер-класу учасники ознайомились з особливостями застосування обладнання, навчились підмикати обладнання, конфігурувати ПЧВ1 та СП310, завантажувати проекти, а також одержали базові навички програмування ПР200 у середовищі OwenLogic.

Майстер-клас щодо застосування та програмування  обладнання ОВЕН у місті Суми

 

У процесі навчання та обговорення було порушено наступні питання:

 

У рамках цього майстер класу запитань щодо перетворювачів частоти ПЧВ1 не було.

Ні, пристрій не підтримує цю мову програмування. Для програмування ПР200 використовується середовище розроблення OWENLogic, проекти в якому створюються на інтуїтивно-зрозумілій мові функціональних блоків. Докладніше про середовище розроблення можливо ознайомитися у Настанові користувача «Середовище програмування OWENLogic».

 

У рамках цього майстер класу запитань щодо сенсорної панелі СП310 не було.

До СУНА121 можливо підмикати датчики перепаду тиску з виходом «сухий контакт» типу «електромагнітне реле». Рекомендується підбирати датчики за робочим тиском у передбачуваному місці встановлення.

Необхідно перевірити, чи правильно встановлений тип датчика для каналу, до якого підімкнено датчик. Тип датчика зазначається у параметрі  in-t.  Після цього необхідно коректно встановити верхню та нижню межі діапазону вхідного сигналу в конфігурації ТРМ148. Межі діапазону вимірювання встановлюються у параметрах Ain.L (нижня межа) та Ain.H (верхня межа).

Докладніше з конфігуруванням параметрів ТРМ148 можливо ознайомитися у Настанові щодо експлуатування ТРМ148 (стор. 37, розділ Програмування пристрою).

 

 

Завантажити відповіді у форматі PDF російською мовою

Завантажити відповіді у форматі PDF українською мовою

Завантажити фото

 

Ознайомитись зі списком майбутніх заходів можливо у відповідних розділах нашого сайту: курси програмування та семінари.

Зворотній зв'язок