Тел: +38 (057) 720-91-19 Email: sales@aqteck.com.ua; support@aqteck.com.ua Viber (тільки текстові повідомлення) 61153, м. Харків, вул. Гвардійців Широнінців, 3А 0-800-21-01-96
0-800-21-01-96 ТЕХПІДТРИМКА
( безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів по території України )

У Чернігові відбувся майстер-клас щодо застосування та програмування обладнання ОВЕН

Aug 4, 2017 10:26

27 липня 2017 року у місті Чернігові фахівці компанії ОВЕН провели майстер-клас на тему «Застосування та програмування пристроїв ОВЕН (ПР200, ПЧВ1, СП310)».

Цільовою аудиторією практичних майстер-класів є фахівці, які займаються розробкою/проектуванням та обслуговуванням систем автоматизації, інженери КІПіА, головні енергетики та програмісти.

Захід було спрямовано на одержання практичних навичок з побудови систем на базі програмованих реле, векторних перетворювачів частоти та сенсорних панелей оператора.

У ході майстер-класу учасники ознайомились з особливостями застосування обладнання, навчились підмикати обладнання, конфігурувати ПЧВ1 та СП310, завантажувати проекти, а також одержали базові навички програмування ПР200 у середовищі OwenLogic.

Майстер-клас щодо застосування та програмування  обладнання ОВЕН у місті Чернігові

 

У процесі навчання та обговорення було порушено наступні питання:

 

Якщо під сплячим режимом мається на увазі вимикання виходу частотного перетворювача, то:

1) для ПЧВ3 ця функція інтегрована в конфігурацію (налаштування виконується у параметрах групи 22). Докладніше можливо ознайомитися у Настанові щодо проектування ПЧВ3 (стор.24, розділ 4.7 «Сплячий» режим);

2) для перетворювачів лінійки ПЧВ1,2 цю функцію можливо реалізувати на базі вбудованого ПЛК. Конфігурацію описано в Настанові щодо проектування ПЧВ1,2 (стор.28, розділ 4.8 «Сплячий» режим).

Якщо ж під переходом у «сплячий» режим мається на увазі вимикання всього частотного  перетворювача (аналогічно зі сплячим режимом ПК), то така функція відсутня.

 

ПР200 працює з датчиками з уніфікованим вихідним сигналом 0…10В напруги постійного струму, 4…20мA постійного струму або з датчиками, які підтримують обмін інформацією через інтерфейс RS-485.

Ні, таким чином налаштувати роботу з екраном не можна. На сьогодні реалізовано переміщення лише на один рядок як при натисненні кнопки «вниз», так і при натисненні кнопки «вверх».

Для того, щоб значення лічильника CTN зберігались після вимикання живлення, необхідно у властивостях блоку вибрати параметр "Збереження стану" та встановити режим "Так".

Так, з ПР200 на ПК можливо передавати дані (різні змінні, стан входів/виходів) через інтерфейс RS-485, використовуючи, наприклад, перетворювач інтерфейсу AC4.

Ні, вивантаження проекту із програмованих реле не передбачено. Для того, щоб у майбутньому завантажити проект або відредагувати його, обов’язково зберігайте початковий файл проекту. Якщо проект виконує інша організація, рекомендуємо вимагати файл проекту, інакше необхідно буде створювати логіку знову.

Кількість змінних залежить від типу змінної. Змінна типу INT займає 1 регістр, а FLOAT – 2 регістри.

Докладнішу інформація наведено в таблиці нижче:

Таблиця 1 – Кількість змінних, що передаються по одному інтерфейсу (RS-485)

Режим

Кількість змінних

 

INT

FLOAT

Master

256

128

Slave

64

32

Slave*

12

6

* для версії  OWENLogic менше 1.9

Кожен регістр передається незалежно від інших за 1 цикл опитування, тому, якщо програма складна, обмін може займати тривалий проміжок часу.

 

 

У рамках цього майстер класу запитань щодо сенсорної панелі СП310 не було.

 

Завантажити відповіді у форматі PDF російською мовою

Завантажити відповіді у форматі PDF українською мовою

Завантажити фото

 

Ознайомитись зі списком майбутніх заходів можливо у відповідних розділах нашого сайту: курси програмування та семінари.

Зворотній зв'язок