Тел: +38 (057) 720-91-19; E-mail: sales@owen.ua; support@owen.ua 61153, м. Харків, вул. Гвардійців Широнінців, 3А 0-800-21-01-96
0-800-21-01-96 ТЕХПІДТРИМКА Image Client
( безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів по території України )

У Кам'янському відбувся майстер-клас щодо застосування обладнання ОВЕН

27 вер. 2018 р. 9:59

19 вересня 2018 року в Кам'янському відбувся майстер-клас з практичного застосування обладнання ОВЕН агрохімічної промисловості.

Захід було розраховано на фахівців, що займаються розробкою, проектуванням і обслуговуванням систем автоматизації, інженерів КВПіА, головних енергетиків, метрологів і програмістів підприємств: ПрАТ «Хімдивізіон», ДП «Смоли», ПрАТ «ДЗМД» і ТОВ ПП «ЗІП».

У ході заходу був представлений огляд лінійок програмованих реле, частотних перетворювачів, сенсорних панелей оператора, а також представлені новинки, такі як локальна панель оператора ЛПО з Wi-Fi, компактний перетворювач інтерфейсів АС4-М, інформаційна програмована панель оператора ИПП120, сенсорна панель оператора СП315 з діагоналлю дисплея 15 дюймів.

Фахівцям вдалося самостійно побудувати системи керування на базі цих пристроїв з використанням конфігураторів і середовища програмування OWEN Logic. Була продемонстрована demo-версія реєстратора на базі сенсорної панелі СП310-Р, після чого панель передали в дослідну експлуатацію компанії-партнеру ПрАТ «Хімдивізіон».

Майстер-клас щодо застосування та програмування  обладнання ОВЕН у місті Кам'янське

 

У процесі навчання та обговорення було порушено наступні питання:

 

Так, версію мобільного конфігуратора можна завантажити безкоштовно з PlayMarket і AppStore. Пошуковий запит «МК ПЧВ».

На сьогодні ведеться розробка. Орієнтовний старт продажу заплановано на початок 2019 року.
 

Цей режим використовується для налаштування ПЧВ до підмикання до двигуна. Він допустимий, але небажаний для довгострокової роботи. Захист від обриву фази є непрямим і реагує на обрив однієї із фаз двигуна. Така ситуація може привести до різкої зміни вектора струму та режиму робіт двигуна, що найчастіше є критичною аварією.

 

Так, час безперервної роботи онлайн емуляції обмежений 30 хвилинами.

 

Старт продажу заплановано на кінець 2018 – початок 2019 року.

 

 

Зворотній зв'язок