Тел: +38 (057) 720-91-19; E-mail: sales@owen.ua; support@owen.ua 61153, м. Харків, вул. Гвардійців Широнінців, 3А 0-800-21-01-96
0-800-21-01-96 ТЕХПІДТРИМКА Image Client
( безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів по території України )
СИ10. Простий лічильник імпульсів

СИ10. Простий лічильник імпульсів

Доступність: Є в наявності
789.6 грн

Абсолютно простий лічильник, що не потребує ніяких додаткових налаштувань. Потрібно тільки підімкнути датчик та подати живлення на пристрій.

Функціональна схема пристрою ОВЕН СИ10
Функціональна схема пристрою

Пристрій має два незалежні дискретні входи для підмикання зовнішніх керувальних сигналів. Вузол узгодження виконує функцію перетворення рівнів вхідних сигналів. Оброблені ним сигнали надходять у вузол цифрового оброблення, де відбувається фільтрування вхідних сигналів, підрахунок імпульсів, які подаються на входи пристрою.

Вузол керування має кнопку «СБР» для обнулення рахункового регістру та показань пристрою, а також 2 входи для вибору режимів роботи пристрою – з фільтруванням лічильних імпульсів за тривалістю або без фільтрування та з блокуванням кнопки «СБРОС» або без блокування. Вибір режиму роботи здійснюється підмиканням зовнішніх перемичок між контактами клемника 9 та 10, 11 та 12.

Примітка – На виводи 9-12 клемника пристрою не допускається подавання зовнішніх сигналів, ці виводи призначені тільки для підмикання перемички.

Відображення вузла призначений для відображення результатів вимірювання кількості імпульсів на семисегментних індикаторах та вибраного режиму роботи лічильника за допомогою світлодіодних одиничних індикаторів.

Вторинне джерело живлення (ВДЖ) здійснює перетворення напруги живлення для вузла узгодження, вузла індикації, вузла керування та вузла цифрового оброблення та формує сигнал, що сигналізує про пропадання живильної напруги.

До входів пристрою можуть бути підімкнені:

  • комутаційні пристрої (контакти кнопок, вимикачів, герконів, реле тощо);
  • датчики, що мають на виході транзистор n-p-n–типу з відкритим колекторним виходом.

Для живлення датчиків на гвинтовий клемник пристрою виведено вхідну живильну напругу (виводи 4 та 5 клемника). Також живлення датчиків може здійснюватись від зовнішнього джерела живлення з вихідною напругою від 12 до 34 В.

У вузлі цифрового оброблення сигнали, які надходять на вхід пристрою, піддаються фільтруванню за допомогою двох фільтрів. Перший фільтр використовується для фільтрації сигналу на лічильному вході пристрою (залежно від наявності/відсутності перемички на вході вибір режиму роботи –з фільтруванням або без –мінімальна тривалість імпульсів на лічильному вході може бути встановлена 50 мс або 1250 мкс).

Другий фільтр використовується для фільтрації сигналу на вході СБРОС пристрою (мінімальна тривалість сигналу на вході СБРОС –300 мс).

На вхід живлення пристроїв СИ10 допускається подавання живильної напруги тільки від мережі постійної напруги у діапазоні від 10,5 до 34 В (номінальні значення напруги 12 та 24 В).

Зворотній зв'язок