Тел: +38 (057) 720-91-19; E-mail: sales@owen.ua; support@owen.ua 61153, м. Харків, вул. Гвардійців Широнінців, 3А 0-800-21-01-96
0-800-21-01-96 ТЕХПІДТРИМКА Image Client
( безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів по території України )
МВ210. Модулі вводу дискретних сигналів з інтерфейсом Ethernet
Доступність: Стандартна модифікація
2 976 грн

МВ210. Модулі вводу дискретних сигналів з інтерфейсом Ethernet

Доступність: Стандартна модифікація
2 976 грн

Модулі вводу дискретних сигналів використовуються для обробки і подальшої передачі в мережу Ethernet сигналів з кнопок, герконів, кінцевих вимикачів, енкодерів, імпульсних датчиків та інших пристроїв з дискретним вихідним сигналом.

Швидкі входи

Можливість входів працювати в режимах: вимірювання частоти до 100 кГц, лічильника імпульсів частотою до 100 кГц, обробки сигналів енкодера до 100 кГц (лише МВ210-202 і МВ210-212).

Підмикання дискретних сигналів ~230 В (лише МВ210-221)

 

Визначення наявності або відсутності напруги в мережі

  • Діагностика обриву фази в трифазній мережі.
  • Контролювання чергування фаз.
  • Підрахунок наробітку (мотогодин).
  • Лічильник кількості увімкнень напруги.
  • Час останнього увімкнення та вимкнення напруги на вході.

 

Здвоєний Ethernet

Вмонтований двопортовий Ethernet-комутатор дає можливість підмикати модулі по топології Daisy Chain (ланцюжок), що зменшує затрати на кабель і додаткове комунікаційне обладнання.

 

Підтримка Ethernet bypass

Ethernet bypass дає змогу передавати дані з одного порту в інший навіть у разі виникнення нештатної ситуації. Вмонтовані спеціалізовані високочастотні реле електрично з'єднують обидва порти Ethernet при вимкненні живлення або апаратному/програмному збої.

 

Розширений температурний діапазон

Діапазон робочих температур від -40 до +55 °С дає можливість використовувати модулі в неопалювальних шафах і приміщеннях та забезпечує високу надійність в інших важких умовах експлуатації.

 

Компактна конструкція

Завдяки вертикальній орієнтації знімних гвинтових клемників модулі стали компактнішими - всього 2,5U на DIN-рейці. Це збільшує концентрацію точок вводу/виводу і зменшує розміри шафи. Клеми модуля після підключення до них проводів закриваються кришкою, що забезпечує безпеку й акуратний зовнішній вигляд. Під лицьовою кришкою передбачений канал для укладання кабелів.

 

Зручність конфігурування

Лінійка має універсальний конфігуратор із сучасним дизайном. Конфігуратор підтримує роботу з групою модулів і дає змогу оперативно одержати доступ до усіх параметрів.

 

Інтерфейси для налаштування

Конфігурування здійснюється по Ethernet або USB (з'єднувач типу microUSB). При підключенні по USB зовнішнє живлення модуля не потрібно. Підключення по Ethernet дозволяє працювати з групою модулів.

 

Автоматична роздача IP-адрес

За допомогою сервісної кнопки можна призначити модулям IP-адреси, які завчасно підготовлені в конфігураторі. Це дозволяє змонтувати всі модулі без їх попереднього налаштування, потім одночасно їх увімкнути, призначити їм адреси одним натисканням на сервісну кнопку і за необхідністю конфігурувати одразу групу модулів. Ця можливість заощаджує час введення в експлуатацію і дає можливість з мінімальними затратами налаштовувати однотипні інсталяції.

 

Безперервний профіль вимірювань (архів)

Модулі мають вмонтовану FLASH-пам'ять для зберігання файлів архіву. Запис проводиться циклічно з періодом, що заданий користувачем. Архівні файли можуть бути зчитані хмарним сервісом або конфігуратором. У разі втрати зв'язку з модулем можна відновити втрачені дані.

 

Розширений діапазон напруги живлення

Діапазон від10 до 48 В постійної напруги дозволяє застосовувати модулі в системах з живленням 12 і 24 В.

 

Просте підключення до хмарного сервісу OwenCloud

Модулі підтримують роботу з хмарою «з коробки». Для підключення не потрібні додаткові мережеві шлюзи. Для підключення не потрібні додаткові мережеві шлюзи.

 

Комунікаційні можливості

Інтерфейс обміну

Здвоєний Ethernet 10/100 Мbit

Інтерфейс конфігурування

USB 2.0 (MicroUSB), Ethernet (RJ-45)

Протоколи обміну

Modbus TCP (до 4-х одночасних з'єднань)

MQTT

SNMP

NTP

Зворотній зв'язок