Тел: +38 (057) 720-91-19; E-mail: sales@owen.ua; support@owen.ua 61153, м. Харків, вул. Гвардійців Широнінців, 3А 0-800-21-01-96
0-800-21-01-96 ТЕХПІДТРИМКА Image Client
( безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів по території України )
МУ210. Модулі виводу дискретних сигналів з Ethernet
Доступність: Стандартна модифікація
3 054 грн

МУ210. Модулі виводу дискретних сигналів з Ethernet

Доступність: Стандартна модифікація
3 054 грн

Модулі виводу дискретних сигналів використовуються для керування виконавчими механізмами за інтерфейсом Ethernet через вбудовані електромагнітні транзисторні ключі.

Швидкі виходи

Виходи можуть працювати в режимі генерації ШІМ-сигналів (до 1 Гц для релейних виходів і до 60 кГц для транзисторних виходів). Транзисторні виходи модулів можуть працювати в режимі генерації імпульсів з частотою до 60 кГц (МУ210-411) або 10 кГц (МУ210-410).

 

Здвоєний Ethernet

Підмикання модулів по топології Daisy Chain (ланцюжок) за допомогою вмонтованого двопортового Ethernet-комутатора дає змогу зменшити затрати на кабель і додаткове комунікаційне обладнання.

 

Підтримка Ethernet bypass

Передача даних із одного порту в інший здійснюється навіть у разі виникнення нештатної ситуації. Вмонтовані спеціалізовані високочастотні реле електрично з'єднують обидва порти Ethernet при відключенні живлення або апаратному/програмному збої.

 

Розширений температурний діапазон

Розширений діапазон робочих температур від -40 до +55 °С дає змогу забезпечує високу надійність в інших важких умовах експлуатації.

 

Компактна конструкція

Модулі стали компактніше –всього 2,5U на DIN-рейці завдяки вертикальній орієнтації знімних гвинтових клемників. Це збільшує концентрацію точок вводу/виводу і зменшує розміри шафи. Клеми модуля після підключення до них проводів закриваються кришкою, що забезпечує безпеку й акуратний зовнішній вигляд. Під лицьовою кришкою передбачений канал для укладання кабелів.

 

Зручність конфігурування

Лінійка має універсальний конфігуратор із сучасним дизайном. Конфігуратор підтримує роботу з групою модулів і дає змогу оперативно одержати доступ до усіх параметрів.

 

Інтерфейси для налаштування

Конфігурування здійснюється по Ethernet або USB (з'єднувач типу microUSB). При підключенні по USB зовнішнє живлення модуля не потрібно. Підключення по Ethernet дозволяє працювати з групою модулів.

 

Автоматична роздача IP-адрес

За допомогою сервісної кнопки можна призначити модулям IP-адреси, які завчасно підготовлені в конфігураторі. Це дозволяє змонтувати всі модулі без їх попереднього налаштування. Потім одночасно їх увімкнути, призначити їм адреси одним натисканням на сервісну кнопку і за необхідністю конфігурувати одразу групу модулів. Ця можливість дає можливість з мінімальними затратами налаштовувати однотипні інсталяції, а також заощаджує час введення в експлуатацію.

 

Безперервний профіль вимірювань (архів)

Для зберігання файлів архіву модулі мають вмонтовану FLASH-пам'ять. Запис проводиться циклічно з періодом, що заданий користувачем. Архівні файли можуть бути зчитані хмарним сервісом або конфігуратором. У разі втрати зв'язку з модулем можна відновити втрачені дані.

 

Розширений діапазон напруги живлення

Діапазон від10 до 48 В постійної напруги дозволяє застосовувати модулі в системах з живленням 12 і 24 В.

 

Просте підключення до хмарного сервісу OwenCloud

Модулі підтримують роботу з хмарою «з коробки». Для підключення не потрібні додаткові мережеві шлюзи. Для підключення не потрібні додаткові мережеві шлюзи.

 

Комунікаційні можливості

Інтерфейс обміну

Здвоєний Ethernet 10/100 Мbit

Інтерфейс конфігурування

USB 2.0 (MicroUSB), Ethernet (RJ-45)

Протоколи обміну

Modbus TCP (до 4-х одночасних з'єднань)

MQTT

SNMP

NTP

Зворотній зв'язок