Тел: +38 (057) 720-91-19; E-mail: sales@owen.ua; support@owen.ua 61153, м. Харків, вул. Гвардійців Широнінців, 3А 0-800-21-01-96
0-800-21-01-96 ТЕХПІДТРИМКА Image Client
( безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів по території України )
МК210. Модулі вводу-виводу дискретних сигналів з Ethernet

МК210. Модулі вводу-виводу дискретних сигналів з Ethernet

Доступність: Стандартна модифікація
Від 3 210 грн (залежить від модифікації)

Модулі вводу-виводу дискретних сигналів застосовуються для обробки і подальшої передачі в мережу Ethernet сигналів з кнопок, герконів, кінцевих вимикачів, імпульсних датчиків та інших пристроїв з вихідним сигналом =24 В, а також керування виконавчими механізмами через вмонтовані електромагнітні реле.

Швидкі входи

Входи можуть працювати в наступних режимах (лише МК210-302 і МК210-312):

  • Вимірювання частоти до 100 кГц.
  • Лічильник імпульсів частотою до 100 кГц.
  • Обробка сигналів енкодера до 100 кГц .

 

Контроль обриву навантаження

Модулі МК210-311 і МК210-312 мають контроль обриву навантаження, підімкненого до вихідних реле.

 

Здвоєний Ethernet

Вмонтований двопортовий Ethernet-комутатор дає можливість підмикати модулі по топології Daisy Chain (ланцюжок), що зменшує затрати на кабель і додаткове комунікаційне обладнання.

 

Підтримка Ethernet bypass

Ethernet bypass дає змогу передавати дані з одного порту в інший навіть у разі виникнення нештатної ситуації. Вмонтовані спеціалізовані високочастотні реле електрично з'єднують обидва порти Ethernet при відключенні живлення або апаратному/програмному збої.

 

Розширений температурний діапазон

Діапазон робочих температур від -40 до +55 °С дає можливість використовувати модулі в неопалювальних шафах і приміщеннях. А також забезпечує високу надійність в інших важких умовах експлуатації.

 

Компактна конструкція

Модулі мають компактну конструкцію – всього 2,5U на DIN-рейці, завдяки вертикальній орієнтації знімних гвинтових клемників. Це збільшує концентрацію точок вводу/виводу і зменшує розміри шафи. Клеми модуля після підключення до них проводів закриваються кришкою, що забезпечує безпеку й акуратний зовнішній вигляд. Під лицьовою кришкою передбачений канал для укладання кабелів.

 

Зручність конфігурування

Лінійка має універсальний конфігуратор із сучасним дизайном. Конфігуратор підтримує роботу з групою модулів і дає змогу оперативно одержати доступ до усіх параметрів.

 

Інтерфейси для налаштування

Конфігурування здійснюється по Ethernet або USB (з'єднувач типу microUSB). При підключенні по USB зовнішнє живлення модуля не потрібно. Підключення по Ethernet дозволяє працювати з групою модулів.

 

Автоматична роздача IP-адрес

За допомогою сервісної кнопки можна призначити модулям IP-адреси, які завчасно підготовлені в конфігураторі. Це дозволяє змонтувати всі модулі без їх попереднього налаштування, потім одночасно їх увімкнути, призначити їм адреси одним натисканням на сервісну кнопку і за необхідністю конфігурувати одразу групу модулів. Ця можливість заощаджує час введення в експлуатацію і дає можливість з мінімальними затратами налаштовувати однотипні інсталяції.

 

Безперервний профіль вимірювань (архів)

Модулі мають вмонтовану FLASH-пам'ять для зберігання файлів архіву. Запис проводиться циклічно з періодом, що заданий користувачем. Архівні файли можуть бути зчитані хмарним сервісом або конфігуратором. У разі втрати зв'язку з модулем можна відновити втрачені дані.

 

Розширений діапазон напруги живлення

Діапазон від10 до 48 В постійної напруги дозволяє застосовувати модулі в системах з живленням 12 і 24 В.

 

 Просте підключення до хмарного сервісу OwenCloud

Для підключення не потрібні додаткові мережеві шлюзи. Модулі підтримують роботу з хмарою «з коробки».

 

Комунікаційні можливості

Інтерфейс обміну

Здвоєний Ethernet 10/100 Мbit

Інтерфейс конфігурування

USB 2.0 (MicroUSB), Ethernet (RJ-45)

Протоколи обміну

Modbus TCP (до 4-х одночасних з'єднань)

MQTT

SNMP

NTP

Зворотній зв'язок