Тел: +38 (057) 720-91-19; E-mail: sales@owen.ua; support@owen.ua 61153, м. Харків, вул. Гвардійців Широнінців, 3А 0-800-21-01-96
0-800-21-01-96 ТЕХПІДТРИМКА
( безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів по території України )
ПСУ-1. Підвісний сигналізатор рівня

ПСУ-1. Підвісний сигналізатор рівня

Доступність: Стандартна модифікація
Від 1 560 грн (залежить від модифікації)

Підвісний сигналізатор рівня призначений для сигналізації рівня стічних вод, каналізації та сильно забруднених рідин.

Поплавковий вимикач ОВЕН ПСУ призначений для сигналізації рівня дуже забруднених рідин, стічних вод каналізаційних насосних станцій (КНС), вигрібних ям.

ОВЕН ПСУ використовується для керування наповненням/випорожненням резервуарів з водою та іншими неагресивними рідинами до матеріалу ПСУ, зокрема такими, що містять тверді домішки.

Датчики залежно від виконання випускаються з неопреновим кабелем довжиною 5, 10 і 20 метрів.

 

Принцип дії

 

Поплавковий вимикач кріпиться на міцному гнучкому кабелі та містить герметично закритий мікроперемикач.

Під час занурення датчика в рідину його корпус відхиляється, що викликає спрацьовування мікроперемикача. Мікроперемикач замикає / розмикає електричний ланцюг, таким чином вмикається / зупиняється виконавчий механізм (насос, вентиль тощо). На малюнку схематично представлено перемикання ПСУ для керування пристроями в разі досягнення (1) мінімального і (2) максимального рівнів спрацьовування.

Перемикання ПСУ для управління пристроями в разі досягнення (1) мінімального і (2) максимального рівнів спрацьовування.

 

Застосування сигналізатора рівня ОВЕН ПСУ-1

 

Поплавковий вимикач застосовується для контролю рівня стічних вод, хімічно агресивних рідин або харчових продуктів. Застосування ПСУ-1 в якості сигналізатора рівня вигрібної ями, стічних вод або каналізації дозволяє легко організувати схему управління насосом.

Сигналізатори рівня ПСУ-1 можуть працювати при температурах від 0 до +70 ° С в хімічно агресивних середовищах. Матеріал датчика - поліпропілен, матеріал кабеля - неопрен.

 

Приклади роботи ПСУ під час керування насосами

 

Спрацьовування ПСУ при досягненні (1) мінімального (сигнал на наповнення) рівня рідини Спрацьовування ПСУ при досягненні (2) максимального (сигнал на злив) рівня рідини

Спрацьовування ПСУ при досягненні (1) мінімального (сигнал на наповнення) і (2) максимального (сигнал на злив) рівнів рідини

 

Зручний монтаж

Для монтажу і підмикання сигналізатора ПСУ-1 рекомендуємо застосовувати клемну коробку КК-01. Коробка надає можливість зафіксувати сигналізатор на вертикальній площині або вертикальній трубі з зовнішнім діаметром до 55 мм (G 2”).

Кріплення ПСУ на вертикальній площині або вертикальній трубі

Затискач підвісний ЗП-1 призначений для монтажу і фіксації кабелю підвісного сигналізатора рівня ОВЕН ПСУ-1 на вертикальних поверхнях. Фіксація кабелю за допомогою затискача запобігає його заламуванню і розриву.

ЗП-1. Затискач підвісний

Зворотній зв'язок