Тел: +38 (057) 720-91-19; E-mail: sales@owen.ua; support@owen.ua 61153, м. Харків, вул. Гвардійців Широнінців, 3А 0-800-21-01-96
0-800-21-01-96 ТЕХПІДТРИМКА Image Client
( безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів по території України )
ПСУ-1. Підвісний сигналізатор рівня

ПСУ-1. Підвісний сигналізатор рівня

Доступність: Стандартна модифікація
Від 1 560 грн (залежить від модифікації)

Підвісний сигналізатор рівня призначений для сигналізації рівня стічних вод, каналізації та сильно забруднених рідин.

Підвісний сигналізатор рівня призначений для керування наповненням / спорожненням резервуарів з водою та іншими неагресивними до матеріалу ПСУ рідинами, в тому числі такимим, що містять тверді включення.

Датчики залежно від виконання випускаються з неопреновим кабелем довжиною 5, 10 і 20 метрів.

 

Принцип дії

 

Підвісні сигналізатори рівня кріпляться на міцному гнучкому кабелі та містять герметично закритий мікроперемикач.

Під час занурення датчика в рідину його корпус відхиляється, що викликає спрацьовування мікроперемикача. Мікроперемикач замикає / розмикає електричний ланцюг, таким чином вмикається / зупиняється виконавчий механізм (насос, вентиль тощо). На малюнку схематично представлено перемикання ПСУ для керування пристроями в разі досягнення (1) мінімального і (2) максимального рівнів спрацьовування.

Перемикання ПСУ для управління пристроями в разі досягнення (1) мінімального і (2) максимального рівнів спрацьовування.

 

Застосування сигналізатора рівня ОВЕН ПСУ-1

 

ПСУ-1 застосовується для контролю рівня стічних вод, хімічно агресивних рідин або харчових продуктів. Застосування ПСУ-1 в якості сигналізатора рівня вигрібної ями, стічних вод або каналізації дозволяє легко організувати схему управління насосом.

Сигналізатори рівня ПСУ-1 можуть працювати при температурах від 0 до +70 ° С в хімічно агресивних середовищах. Матеріал датчика - поліпропілен, матеріал кабеля - неопрен.

 

Приклади роботи ПСУ під час керування насосами

 

Спрацьовування ПСУ при досягненні (1) мінімального (сигнал на наповнення) рівня рідини Спрацьовування ПСУ при досягненні (2) максимального (сигнал на злив) рівня рідини

Спрацьовування ПСУ при досягненні (1) мінімального (сигнал на наповнення) і (2) максимального (сигнал на злив) рівнів рідини

 

Зручний монтаж

Для монтажу і підмикання сигналізатора ПСУ-1 рекомендуємо застосовувати клемну коробку КК-01. Коробка надає можливість зафіксувати сигналізатор на вертикальній площині або вертикальній трубі з зовнішнім діаметром до 55 мм (G 2”).

Кріплення ПСУ на вертикальній площині або вертикальній трубі

 

 

 

Зворотній зв'язок