Тел: +38 (057) 720-91-19; E-mail: sales@owen.ua; support@owen.ua 61153, м. Харків, вул. Гвардійців Широнінців, 3А 0-800-21-01-96
0-800-21-01-96 ТЕХПІДТРИМКА
( безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів по території України )
ПДУ-И. Поплавкові датчики рівня з аналоговим вихідним сигналом 4...20 мА
Доступність: Стандартна модифікація
Від 3 685.2 грн (залежить від модифікації)

ПДУ-И. Поплавкові датчики рівня з аналоговим вихідним сигналом 4...20 мА

Доступність: Стандартна модифікація
Від 3 685.2 грн (залежить від модифікації)

Поплавкові магнітні рівнеміри ОВЕН ПДУ – це пристрої, які призначені для моніторингу поточного рівня рідини у резервуарі та перетворення виміряного значення в уніфікований вихідний сигнал 4...20 мА постійного струму.

Поплавкові магнітні рівнеміри ОВЕН ПДУ – це пристрої, які призначені для моніторингу поточного рівня рідини у резервуарі та перетворення виміряного значення в уніфікований вихідний сигнал 4...20 мА постійного струму.

Рівнеміри можуть застосовуватись у системах контролю рівня рідини у різних резервуарах, у тому числі тих, що знаходяться під тиском. Робочим середовищем для датчиків цього типу є хімічно нейтральні та агресивні рідини, що не проявляють корозійну активність до матеріалу датчика (нержавіючої сталі 12X18H10T) та не утворюють летучих вибухонебезпечних сполук.

 

Характеристики ОВЕН ПДУ-И

 • Довжина штоку: від 250 мм до 4000 мм (кратність 250 мм).
 • Дискретність перетворення: 5 або 10 мм.
 • Діапазон робочих температур вимірювального середовища: –60…+125 °C.
 • Діапазон робочого тиску вимірювального середовища: від вакууму до 1 MПa (для датчиків з приєднанням CLAMP) і до 2 МПа (для датчиків з різьбовим і фланцевим приєднанням).
 • Густина робочого середовища: ≥0,65 г/см3.
 • Термін служби – не менше 10 років.
 • Індивідуальна упаковка.
 • Найнижчі ціни в сегменті аналогічної продукції.
 • Можливе виготовлення датчиків з кріпленням типу CLAMP за DIN 32676 (DN = 65, 80, 100).
 • Можливе виготовлення датчиків з фланцевим кріпленням за ГОСТ 33259-2015 (DN≥65; PN≤25).
 • Виготовляється датчик з кабельним вводом стандарту EN175301-803 (DIN43650A)

Можливе спеціальне виконання за запитом.

 

Типи приєднання до процесу

Нарізне приєднання G2 Приєднання CLAMP Фланцеве приєднання
Нарізне приєднання G2 Приєднання CLAMP	Фланцеве приєднання

 

Конструктивні особливості та принцип дії ОВЕН ПДУ-И

Поплавковий магнітний рівнемір конструктивно є штоком, по якому переміщується поплавок. Всередині штоку розташовані геркони з кроком 5 або 10 мм. У поплавку знаходиться магніт, під дією магнітного поля якого відбувається замикання герконових контактів.

 

Принцип дії та особливості конструкції ПДУ-И

Принцип дії та особливості конструкції ПДУ-И

 

Вимірювальний контур працює за схемою трьохдротового потенціометра, коли вихідний опір датчика, пропорційний рівню рідини у резервуарі, перетворюється у відповідний сигнал 4…20 мА постійного струму.

 

Застосування датчиків рівня ОВЕН ПДУ-И

Поплавкові датчики рівня ПДУ-И призначені для вимірювання та контролю рівня рідини (води, розчинів, світлих нафтопродуктів та інших рідких середовищ, зокрема агресивних, за винятком корозійно-активних до матеріалу датчика) в різних резервуарах (а також в чистих природних водоймах). Датчики стійкі до піни та бульбашок і можуть працювати з в'язкими рідинами.

Застосування ПДУ-И

Застосування ПДУ-И

Аксесуари

Для монтажу рівнеміра ПДУ-И рекомендуємо використовувати бобишку серії Б.П.7, яка створена як відповідна частина для датчика ПДУ-И з приєднувальною наріззю G2. Бобишка виготовляється із сталі AISI 304 і постачається в комплекті з ущільнювальною прокладкою з бутадієн-нітрильного каучуку (NBR), що забезпечує герметизацію систем під час монтажу датчика.
Для монтажу рівнеміра ПДУ-И рекомендуємо придбати комплект CLAMP, який складається з патрубка, ущільнення, заглушки і затискного хомута. Усі деталі комплекту виготовлено з міцної нержавіючої сталі AISI 304 з габаритами, що відповідають німецькому стандарту DIN 32676. Для ущільнення використовується гума EPDM.

Зворотній зв'язок