Тел: +38 (057) 720-91-19; E-mail: sales@owen.ua; support@owen.ua 61153, м. Харків, вул. Гвардійців Широнінців, 3А 0-800-21-01-96
0-800-21-01-96 ТЕХПІДТРИМКА Image Client
( безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів по території України )
ПДУ-И. Поплавкові датчики рівня з аналоговим вихідним сигналом 4...20 мА

ПДУ-И. Поплавкові датчики рівня з аналоговим вихідним сигналом 4...20 мА

Доступність: Стандартна модифікація
Від 3 685.2 грн (залежить від модифікації)

Поплавкові магнітні рівнеміри ОВЕН ПДУ – це пристрої, які призначені для моніторингу поточного рівня рідини у резервуарі та перетворення виміряного значення в уніфікований вихідний сигнал 4...20 мА постійного струму.

Поплавкові магнітні рівнеміри ОВЕН ПДУ – це пристрої, які призначені для моніторингу поточного рівня рідини у резервуарі та перетворення виміряного значення в уніфікований вихідний сигнал 4...20 мА постійного струму.

Рівнеміри можуть застосовуватись у системах контролю рівня рідини у різних резервуарах, у тому числі тих, що знаходяться під тиском. Робочим середовищем для датчиків цього типу є хімічно нейтральні та агресивні рідини, що не проявляють корозійну активність до матеріалу датчика (нержавіючої сталі 12X18H10T) та не утворюють летучих вибухонебезпечних сполук.

 

Характеристики ОВЕН ПДУ-И

  • Довжина штоку: від 250 мм до 4000 мм (кратність 250 мм).
  • Дискретність перетворення: 5 або 10 мм.
  • Діапазон робочих температур вимірювального середовища: –60…+125 °C.
  • Діапазон робочого тиску вимірювального середовища: від вакууму до 4 МПа.
  • Густина робочого середовища: ≥0,66 г/см3.
  • Термін служби – не менше 10 років.
  • Індивідуальна упаковка.
  • Найнижчі ціни в сегменті аналогічної продукції.
  • Можливе виготовлення датчиків з фланцевим кріпленням за ГОСТ 33259-2015 (DN≥65; PN≤25).

Можливе спеціальне виконання за запитом.

 

Конструктивні особливості та принцип дії ОВЕН ПДУ-И

Поплавковий магнітний рівнемір конструктивно є штоком, по якому переміщується поплавок. Всередині штоку розташовані геркони з кроком 5 або 10 мм. У поплавку знаходиться магніт, під дією магнітного поля якого відбувається замикання герконових контактів.

 

Принцип дії та особливості конструкції ПДУ-И

 

 

Вимірювальний контур працює за схемою трьохдротового потенціометра, коли вихідний опір датчика, пропорційний рівню рідини у резервуарі, перетворюється у відповідний сигнал 4…20 мА постійного струму.

Датчики ОВЕН ПДУ-И призначені для роботи в агресивних та в’язких середовищах, чистих або з різними домішками. Наявність у робочому середовищі щільних домішок, окремих бульбашок та піни не впливає на точність вимірювань. Поплавкові рівнеміри не рекомендується застосовувати для вимірювання рівня липких або схильних до засихання та/або замерзання рідин. Крім того, небажано застосовувати ПДУ-И у рідких середовищах, які містять тверді абразивні домішки.

Застосування ПДУ-И

Зворотній зв'язок