Тел: +38 (057) 720-91-19; E-mail: sales@owen.ua; support@owen.ua 61153, м. Харків, вул. Гвардійців Широнінців, 3А 0-800-21-01-96
0-800-21-01-96 ТЕХПІДТРИМКА
( безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів по території України )
ПДУ-3.3. Трирівневі поплавкові датчики
Доступність: Стандартна модифікація
Від 1 316.4 грн (залежить від модифікації)

ПДУ-3.3. Трирівневі поплавкові датчики

Доступність: Стандартна модифікація
Від 1 316.4 грн (залежить від модифікації)

Трирівневі поплавкові датчики рівня ОВЕН ПДУ-3.3 – це надійні та прості в експлуатуванні пристрої, що призначені для контролю та сигналізації трьох (мінімального, середнього та максимального) рівнів рідини у відкритому або закритому резервуарі.

Трирівневі поплавкові датчики рівня ОВЕН ПДУ-3.3 – це надійні та прості в експлуатуванні пристрої, що призначені для контролю та сигналізації трьох (мінімального, середнього та максимального) рівнів рідини у відкритому або закритому резервуарі. Принцип дії поплавкового датчика ґрунтується на механічному переміщенні уздовж штоку поплавка, що містить постійний магніт. Контакти герконів, які встановлено у штоці, замикаються у магнітному полі поплавка, та на виході пристрою формується відповідний сигнал.

Випускаються трирівневі датчики рівня ОВЕН ПДУ з нормально-замкненими та нормально-розімкненими контактами.

Трирівневі поплавкові датчики ОВЕН ПДУ-3.3 випускаються з вертикальним типом монтажу та з кулеподібними поплавками.

 

Особливості та функціональні можливості ОВЕН ПДУ

 

Загальнопромислові трирівневі датчики рівня виготовляються із нержавіючої сталі 12X18H10T. Пристрої цього типу призначені для роботи з будь-якими рідкими середовищами, які не утворюють летких вибухонебезпечних сполук та не мають корозійної активності щодо матеріалів, із яких виготовлено датчик.

Варіанти кріплення датчика рівня: горизонтальне (ПДУ-1.1) та вертикальне (ПДУ-2.2, ПДУ-3.3).

Варіанти кріплення датчика рівня: горизонтальне (ПДУ-1.1) та вертикальне (ПДУ-2.2, ПДУ-3.3).

 

Трирівневі датчики ПДУ-3 не рекомендується застосовувати для контролю рівня липких або схильних до засихання та /або замерзання рідин.

Верхня межа діапазону робочих температур для трирівневих датчиків ОВЕН ПДУ складає 105 °С. Нижнє граничне значення робочої температури залежить від характеристик рідкого середовища та повинно перевищувати температуру її замерзання.

Для підмикання ОВЕН ПДУ до систем автоматичного регулювання та керування датчики укомплектовані силіконовим кабелем AWG24 будь-якої довжини або дротом НВ 0,35 довжиною 500 мм.

 

Застосування датчиків рівня ОВЕН ПДУ

 

Поплавкові датчики дають змогу контролювати спорожнення та переповнення резервуару, а також досягнення встановленого проміжного рівня. Пристрої цього типу відрізняються простотою та зручністю монтажу, довговічністю та низькою вартістю. Завдяки цьому ОВЕН ПДУ широко застосовуються у житлово-комунальному господарстві, а також у різних галузях промисловості – хімічній, харчовій, автомобільній тощо.

 

ПДУ з нормально-розімкненим контактом ПДУ з нормально-замкненим контактом

Підвищення рівня рідини у резервуарі призводить до переміщення поплавка вверх та замиканню/розмиканню контакту датчика рівня.
а) ПДУ з нормально-розімкненим контактом
б) ПДУ з нормально-замкненим контактом

 

Зворотній зв'язок