Тел: +38 (057) 720-91-19; E-mail: sales@owen.ua; support@owen.ua 61153, м. Харків, вул. Гвардійців Широнінців, 3А 0-800-21-01-96
0-800-21-01-96 ТЕХПІДТРИМКА Image Client
( безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів по території України )
КДТС. Комплекти термоопору для теплолічильників

КДТС. Комплекти термоопору для теплолічильників

Доступність: Стандартна модифікація
Від 531.6 грн (залежить від модифікації)

КДТС призначені для безперервного вимірювання різниці температур води у прямому та зворотному трубопроводах водяних систем теплопостачання у складі теплолічильників на підприємствах теплових мереж, теплових пунктах житлових, громадських та виробничих будівель, центральних теплових пунктах, теплових мережах об'єктів побутового призначення, джерел теплоти.

Комплекти термоопорів КДТС призначені для роботи у складі систем обліку та контролю теплової енергії. Підібрані до пари термоопори виробництва ОВЕН для теплолічильників мають максимально схожі параметри вимірювання (розбіжність не більше 0,1°С), проходять контроль заводського ВТК та первинну повірку.

Описание

Парні комплектні датчики температури ОВЕН КДТС призначені для вимірювання температури у складі систем обліку та контролю теплової енергії: теплолічильниках, вузлах обліку тепла, системах теплопостачання АСКОТ, АСКОЕ, АСКОТЕ тощо.

Принцип роботи систем обліку тепла ґрунтується на безперервному вимірюванні різниці температур робочого середовища у прямому та зворотному трубопроводах та обчисленні теплової енергії на основі даних про кількість теплоносія, що проходить через систему.

Парні датчики комплекту ОВЕН КДТС занурюються у теплоносій прямого та зворотного трубопроводів та здійснюють безперервне вимірювання температури робочого середовища. На основі виміряних значень обчислюється різниця температур на вході та виході контрольованого об’єкта та оцінюються витрати теплової енергії. Робочим середовищем для термоперетворювачів КДТС є неагресивні рідини за відношенням до матеріалу датчика та монтажної арматури.

 

Основними перевагами комплектів термометрів КДТС, що випускає компанія ОВЕН, є максимально близькі характеристики (розбіжність складає не більше 0,1 °С). ОВЕН КДТС проходять первинну перевірку на заводі-виробнику та контроль ВТК.

 

Переваги комплектів ОВЕН КДТС:

  • Висока якість. Датчики виготовляються за ДСТУ EN 1434-1 та ДСТУ EN 1434-2 у частині вимог, що висуваються до датчика температури.
  • Мають максимально близькі характеристиками (розбіжність складає не більше 0,1 °С).
  • Міжповірочний інтервал для датчиків цього типу складає 4 роки, що відповідає середньому міжповірочному інтервалу більшості теплолічильників та вузлів обліку.
  • Мають сертифікат перевірки типу, що зареєстрований в реєстрі органу за оцінкою відповідності під № UA.TR.113-0110-17.
  • Конструктивно передбачений отвір під пломбування.

 

ОВЕН КДТС мають різні варіанти виконання, які дозволяють використовувати їх на широкому діапазоні теплоносіїв та об’єктів.

Ми запрошуємо до співробітництва монтажні та проектні організації, що пов’язані з  проектами обліку тепла та готові обговорювати спеціальні умови та преференції для них.

 

Області застосування КДТС

ОВЕН КДТС застосовується у житлово-комунальному господарстві – у складі вузлів обліку, теплових мережах та теплових пунктах житлових та промислових будівель. Також КДТС застосовуються у металургії, хімічній, харчовій, нафтопереробній та інших галузях промисловості, де потрібен облік та контроль теплової енергії.

 

КДТС проходять первинну повірку при виробництві та після ремонту. У процесі експлуатування комплекти КДТС повинні проходити періодичну повірку. Інтервал між повірками складає 4 роки.

Повірку слід проводити за методикою АРАВ.405210.003 - 2017 МП.

Зворотній зв'язок