Тел: +38 (057) 720-91-19; E-mail: sales@owen.ua; support@owen.ua 61153, м. Харків, вул. Гвардійців Широнінців, 3А 0-800-21-01-96
0-800-21-01-96 ТЕХПІДТРИМКА Image Client
( безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів по території України )
ИБП60. Джерело безперебійного живлення

ИБП60. Джерело безперебійного живлення

Доступність: Стандартна модифікація
1 422 грн

Джерело безперебійного живлення ІБП60Б-Д9-24 призначене для використання в якості джерела вторинного живлення, резервованого при роботі від мережі або від двох, послідовно з'єднаних, герметизованих свинцево-кислотних акумуляторів.

Призначення

Джерело безперебійного живлення ИБП60Б-Д9-24 призначений для використання як джерела вторинного живлення резервованого під час роботи від мережі та від двох герметизованих свинцево-кислотних акумуляторів, які послідовно з'єднані.

 

Побудова та принцип дії

  • Фільтр радіозавад на вході
  • Імпульсне джерело живлення
  • Вузол керування захистом, зарядом АКБ, індикацією
  • Ключ сигналізації типу «відкритий колектор»

Джерело захищене від: перенавантаження, короткого замикання на виході, зворотної полярності підмикання АКБ, глибокого розряду АКБ. На лицьовій панелі джерела розташовані світові індикатори: наявності мережі, стану АКБ та вихідної напруги.

Джерело виготовляється у пластмасовому корпусі з кріпленням на DIN-рейку. Корпус складається із двох частин, які з'єднуються між собою за допомогою защіпки. Для забезпечення відведення тепла, що виділяється під час роботи джерела, на нижній та верхній гранях корпусу є вентиляційні отвори.

Зворотній зв'язок