Тел: +38 (057) 720-91-19; E-mail: sales@owen.ua; support@owen.ua 61153, м. Харків, вул. Гвардійців Широнінців, 3А 0-800-21-01-96
0-800-21-01-96 ТЕХПІДТРИМКА Image Client
( безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів по території України )

Функціональні можливості БП

Діапазон вхідної напруги. Чим більший цей діапазон, тим надійніша робота блоку живлення, наприклад, при підвищеній або зниженій напрузі мережі. Лінійка ОВЕН БП має дуже широкий діапазон вхідної напруги: 85...264 В змінного струму. Цей діапазон містить значення двох номінальних напруг мережі: 120 і 230 В (стандартних для Росії і країн ЄАЕС), при цьому немає необхідності використання будь-яких перемичок – на відміну від багатьох аналогів західного виробництва. Допускається також живлення постійною напругою 110...370 В.

 

Обмеження пускового струму. Необхідно для зменшення імпульсних струмів увімкнення ємностей у вхідних колах до безпечного рівня – це умова успішної роботи джерела живлення спільно з панелями оператора, модемами, пристроями пожежної сигналізації тощо. Реалізовано в джерелах живлення ОВЕН БП з вихідною потужністю 30, 60 і 120 Вт.

 

Номінальний вихідний струм. Величина номінального струму блоку живлення визначає його навантажувальну здатність і є однією з основних характеристик джерела живлення. При визначенні необхідного номінального вихідного струму джерела необхідно враховувати споживаний струм всіх пристроїв, які згодом будуть до нього підімкнені. Також слід взяти до уваги температурний діапазон, в якому буде експлуатуватися блок.

Лінійка ОВЕН БПх-З в корпусах з силуміновою основою  зберігає номінальні параметри, які виокремлено в технічній документації,  в діапазоні температур від мінус 40 до плюс 70 °С, чим вигідно відрізняється від більшості аналогічних пристроїв інших виробників, у яких погіршення характеристик починається при виході робочої температури за рамки вище плюс 40 °С і мінус 20 °С.

 

ККД. Коефіцієнт корисної дії – це відношення активної потужності, що віддається в навантаження, до величини активної потужності, що надходить на вхід пристрою. Величина ККД визначає тепловиділення: чим вище ККД, тим менше енергії розсіюється у вигляді тепла. Типове значення ККД для всіх джерел живлення ОВЕН – не менше 85 %.

 

Діапазон налаштування рівня вихідної напруги. Усі моделі джерел живлення ОВЕН для живлення пристроїв промислової автоматики (напруга постійного струму 15-120 Вт) оснащені функцією регулювання величини номінальної вихідної напруги. Це дозволяє здійснювати живлення обладнання з нестандартною номінальною напругою живлення, а також компенсувати падіння напруги на з'єднувальних провідниках.

 

Робочий діапазон температур. Компанія ОВЕН виробляє блоки живлення загальнопромислового призначення і для жорстких температурних умов. Блоки загальнопромислового призначення розраховані на експлуатацію при температурі навколишнього середовища від мінус 20 до плюс 50 °С. Лінійка ОВЕН БПх-С у корпусах силуміновою основою зберігає  номінальні параметри, які виокремлено в технічній документації,  в діапазоні температур від мінус 40 до плюс 70 °С.

 

 

Зворотній зв'язок