Тел: +38 (057) 720-91-19; E-mail: sales@owen.ua; support@owen.ua 61153, м. Харків, вул. Гвардійців Широнінців, 3А 0-800-21-01-96
0-800-21-01-96 ТЕХПІДТРИМКА Image Client
( безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів по території України )
СП270. Графічна панель оператора з сенсорним керуванням

СП270. Графічна панель оператора з сенсорним керуванням

ЗНЯТО З ВИРОБНИЦТВА

Кольорова графічна панель з сенсорним дисплеєм, піддтримує спільну роботу з ОВЕН ПЛК, модулями ОВЕН Мх110, а також з контролерами та модулями інших виробників.

Конфігурування панелі оператора здійснюється на ПК за допомогою програми «Конфігуратор СП200», яка входить до комплекту постачання. Програма має зручний інтерфейс з великими можливостями візуалізації.

У конфігураторі користувач може створювати, редагувати та зберігати користувальницькі екрани, які будуть відображатися на дисплеї пристрою. Сукупність екранів утворює проект, який можливо завантажити в панель або зберегти у вигляді файлу на жорсткому диску комп'ютера.

Кожен екран містить набір базових елементів для встановлення функцій панелі. Програма дає змогу вводити текст, що містить кириличні та англійські символи, динамічний текст, різні графічні зображення, встановлювати параметри для читання та редагування, індикатори стану процесу, графіки, лінійки, елементи перемикання екранів тощо. Є бібліотека графічних елементів, у тому числі для відображення технологічних процесів (двигунів, насосів, витяжних пристроїв тощо).

 

Конфігуратор СП2700

 

«Конфігуратор СП200» дозволяє відображати одночасно кілька користувальницьких екранів, а також створювати «спливаючі» вікна для відображення паралельних процесів, підказок, попереджень тощо. т. п.

У програмі можливе збереження поточних даних з можливістю побудови «графіка історичних подій».

Зворотній зв'язок